pic2 (2)

Google Ads (Google Adwords)

Tiksli reklaminė žinutė tinkamam vartotojui tinkamu laiku

Kas tai yra?

Tai reklamos platforma, kuri leidžia paskelbti reklaminius skelbimus Google paieškos rezultatuose ir kituose Google produktuose (pavyzdžiui, Youtube, Gmail el. pašto dėžutėse ir kt.). Trumpai tariant – tai tiksli reklaminė žinutė tinkamam vartotojui tinkamu laiku, kuri užtikrina tikslinių vartotojų srautą ir aukštas pozicijas Google paieškoje.

Kaip tai veikia?

Google Ads veikia aukciono principu – tai reiškia, kad varžomasi dėl galimos reklamos vietos su konkurentais. Pats reklamos procesas prasideda nuo raktažodžių parinkimo, tuomet parengiama struktūra, kuriamos skelbimų grupės, reklaminės žinutės, nustatomas reklamos biudžetas. Reklama rodoma žmonėms, ieškantiems Jūsų prekių ar paslaugų. Google paieškos sistemoje. Naudojant Google Ads reklamą, mokama ne už parodymą, bet už paspaudimą.

Kodėl verta?

Google Ads – vienas stipriausių variklių, kuris atveda klientus į Jūsų internetinį tinklapį, primena apie Jus arba informuoja, kad egzistuojate ir galite suteikti / parduoti būtent tai, ko klientui kaip tik dabar reikia. Jei nenaudojate šios reklamos priemonės, didelė tikimybė, kad esate nematomas ir tiksliniai vartotojai jūsų negali paprastai rasti (nebent turite aukštas pozicijas organinėje paieškoje). Tai vienas efektyviausių ir greičiausių būdų būdų pritraukti lankytojus ir padidinti pardavimą. Dar vienas privalumas – Google Ads reklaminių kampanijų grąža lengvai išmatuojama.

Esame Google Premier Partners agentūra

Esame išlaikę Google sertifikavimo egzaminus, todėl galite būti tikri, kad paskyros bus administruojamos kvalifikuotų specialistų, kurie pirmi pritaikys Google Ads naujoves.

Reklaminės kampanijos užsienio rinkoms

Padedame įmonėms augti ir būti gerai matomoms ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse, Suomijoje, Lenkijoje ir kitose Rytų Europos regiono valstybėse.

Dirbame su visais Google produktais

Kuriame Search ir Display, Youtube, Gmail, Google Shopping reklamines kampanijas, teikiame pakartotinės reklamos (retargetingo ir dinaminio retargetingo) paslaugas.