Yandex Direct reklama

Žengiame į Rusijos rinką

Kas tai yra?

YANDEX – tai paieškos sistema, kuri pagal paieškų skaičių pasaulyje patenka į populiariausiųjų penketuką. YANDEX galime vadinti Google giminaičiu iš Rusijos, nes būtent čia tai yra lankomiausia ir populiariausia paieškos sistema. Reklama šioje sistemoje siūloma pasinaudoti, jei jūsų tikslinė auditorija gyvena Rusijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, Kazachstane ir kitose NVS šalyse.

Kaip tai veikia?

Reklama YANDEX paieškos sistemoje turi daug panašumų su Google AdWords. Ji veikia aukciono principu, o reklaminiai skelbimai gali būti rodomi ne tik paieškos rezultatuose, bet ir YANDEX partnerių svetainėse.  Yandex reklamos privalumai – pasiūlymų pritaikymas, atsižvelgiant į auditorijos gyvenamąją vietą (miestą, regioną, šalį) lytį, amžių, kalbą. Taip pat galima taikyti pakartotinės reklamos – remarketingo – sprendimus

Kodėl verta?

YANDEX Rusijoje žymiai lenkia Google – šia paieškos sistema naudojasi daugiau nei 83 procentai interneto vartotojų. Todėl YANDEX reklama itin reikalinga, jei planuojama plėstis į užsienio rinkas ar ieškoma daugiau priemonių, kaip pasiekti savo tikslinę auditoriją Rusijoje ir kitose NVS šalyse. O gal įmonės klientai yra turistai iš šių šalių? Tuomet taip pat verta investuoti į YANDEX reklamines kampanijas.