pic1 (2)

SEO

Magiškas žodis, kuris leis pasiekti paieškos reitingo viršų

Kas tai yra?

Optimizavimas paieškos sistemoms arba SEO yra priemonių kompleksas, skirtas pagerinti internetinės svetainės pozicijas paieškos rezultatuose. Tai veikla, užtikrinanti, kad tinklapį galima lengvai rasti naudojantis visomis paieškos sistemomis.  Galima išskirti du SEO tipus – vidinį ir išorinį. Vidinis SEO – tai įvairūs svetainės struktūros, turinio pakeitimai. Tuo tarpu išorinis SEO – tai į internetinę svetainę vedančių išorinių nuorodų tinklo kūrimas ir plėtra.

Kaip tai veikia?

SEO veikimo principas nėra toks mistiškas, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tai tam tikri išmatuojami, pakartotiniai žingsniai, kurie siunčia signalą paieškos sistemoms, kad Jūsų puslapiai yra verti būti rodomi Google paieškoje. SEO remiasi keliais pagrindiniais principais: nuorodomis, vedančiomis į jūsų tinklapį iš išorinių svetainių, tinklapio patikimumu ir autoritetu, lyginant su kitais tos pačios kategorijos tinklapiais, internetinio tinklapio (domeno) amžiumi, tinklapio struktūra ir taisyklingu tinklapio elementų išdėstymu.

Kodėl verta?

SEO gali būti pritaikytas visoms paieškos sistemoms. „AdWords” skelbimus pasiekiantis žmonių srautas yra mokamas, o SEO – ne. SEO – tai ne tik kaštai. Tai – nuolatinių pastangų pareikalaujanti investicija, garantuojanti ilgalaikius rezultatus. SEO, naudojamas kartu su kitomis skaitmeninio marketingo priemonėmis, leis pasiekti geriausius rezultatus, tad verta pagalvoti, kaip šią priemonę integruoti į jau egzistuojantį marketingo kompleksą.

Optimizuojame aukščiausioms pozicijoms

Kuo aukštesnėse Google paieškos rezultatų pozicijose bus jūsų tinklapis, tuo daugiau tikslinių lankytojų pritrauksite.

Naudojame Google politiką atitinkančius metodus

Naudojame ilgalaikius rezultatus užtikrinančias priemones, o ne trumpalaikę naudą suteikiančius metodus.

Padėsime įžengti į užsienio rinkas

Optimizuojame tinklapius ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos, Estijos ir Lenkijos rinkoms.