Youtube reklama

Kai žiūrovas tampa klientu

Kas tai yra?

Youtube reklama – dar vienas rankis, valdomas per Google Display Network tinklą. Youtube siūlo daugybę skirtingų reklamos formų – nuo reklaminių skydelių (įprastų ar pasirodančių ant vaizdo įrašų) iki vaizdo reklamų (matomų paieškos rezultatuose, rekomenduojamų videoreklamų sąraše arba rodomų prieš vaizdo įrašą).

Kaip tai veikia?

Naudojant Youtube reklamą, ją galima adaptuoti, atsižvelgiant į auditorijos gyvenamąją vietą (miestą, regioną, šalį) lytį, amžių, kalbą, pagal įvairias vaizdo įrašų temas (sportas, kelionės, dizainas, technologijos ir t.t.), ir pagal lankytojo pomėgius (pagal žiūrimas vaizdo įrašų temas ir internetinius tinklapius, kuriuose vartotojas dažnai lankosi).Taip pat galima taikyti pakartotinės reklamos – remarketing – sprendimus.

Kodėl verta?

Youtube yra viena lankomiausių internetinių svetainių, nusileidžianti tik Google ir Facebook. Dėl šios priežasties lengva pasiekti didelę auditoriją. Pasirinkę video reklamą mokėsite tik tuomet, kai vartotojas ja susidomės. Reklaminių kampanijų valdymas lankstus ir paprastas, galima matyti išsamią peržiūrų statistiką.