Turinio kūrimas

Papasakokite istoriją

Kas tai yra?

Content is King – kažkada pasakė Bill Gates. Turinys pasakoja prekės ženklo istoriją, kelia susidomėjimą ir sukuria realią naudą, kuri skatina vartotoją rinktis būtent jus. Tačiau turinys yra ir ta priemonė, kuria nuolat naudojasi SEO ekspertai.  Būtent tinkamas turinys (tinklaraštis, produktų ir kategorijų aprašymai, tekstai išoriniuose šaltiniuose) yra viena svarbiausių priemonių, leidžiančių padidinti organinį vartotojų srautą.

Kaip tai veikia?

Tiek vidiniame, tiek išoriniame SEO turinyje (pavyzdžiui, straipsniuose, tinklaraščio įrašuose) naudojami raktiniai žodžiai, kurie atspindi potencialių vartotojų dažniausiai naudojamas paieškos frazes. Tai sąlygoja tinklalapio pateikimo organiniuose paieškos rezultatuose dažnumą.

Kodėl verta?

Kokybiškas, unikalus,  reguliariai publikuojamas turinys, vidinės ir išorinės nuorodos bei tinkamai parinkti raktažodžiai leidžia tinklalapiui užimti geresnes pozicijas paieškos rezultatuose.  Tai reiškia, kad investuodami į kokybišką turinį, galite sumažinti reklamos paieškos sistemose investicijas. Leiskite turiniu ir jo populiarinimu pasirūpinti mums!